Haber ve Duyurular

Arı Sanat Yayınevi'ne Hoşgeldiniz


Dinî Lügat - İzahlı Misalli Metinlerle / Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci

Aydın Duyurular 12/06/2018 126 0 yorum

DİNÎ LÜGAT İzahlı Misalli Metinlerle Prof. Dr. Ekrem Buğra EKİNCİ   Eskiler, “İlim, lügat demektir” derlerdi. Bir ilmi anlamak için, o ilme ait tabirleri bilmek icab eder. Dinî metinler doğru anlaşılmadığı takdirde, yerini bâtıl ve hurâ..

KiTAP FUARI

Aydın Duyurular 18/05/2018 108 0 yorum

37. Kitap ve Kültür Fuarı 16 Mayıs-10 Haziran Ramazan ayı süresince açık olan fuar, Ayasofya Meydanında hizmete başlamıştır. Yayınlarımızı; Arı Sanat Yayınevi, Stant No: 25 den temin edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder, fuara bekleriz...  ..

İslam Hukukunda Değişmenin Sınırı / Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci

Aydın Duyurular 17/05/2018 100 0 yorum

İSLÂM HUKUKUNDA DEĞİŞMENİN SINIRI Prof. Dr. Ekrem Buğra Ekinci   Müslümanlar, asırlar boyu hep kuvvetliydiler.  Ne var ki son asırda bu gücü kaybettiler. Sonra da bunun sebepleri üzerinde kafa yormaya başladılar. Fatura da evvelemirde İslâm hukukun..

Tirebolu Karakaya Havzası Tombul Fındığı / Prof. Dr. Turan Karadeniz

Aydın Duyurular 08/05/2018 65 0 yorum

Tirebolu Karakaya Havzası TOMBUL FINDIĞI Prof. Dr. Turan KARADENİZ   Ülkemiz,  fındığın gen merkezleri arasında olup, fındık yetiştiriciliğine çok uygun geniş alanları ve dünyanın en kaliteli çeşitlerine sahiptir. Bu kitapta, Karak..

Osmanlıdan Cumhuriyete Maden Suları / Dr. Deniz Akpınar

Aydın Duyurular 08/05/2018 49 0 yorum

Osmanlı’dan Cumhuriyet’e MADEN SULARI Dr. Deniz AKPINAR  Türk maden sularının kalitesi, şifai unsurları ve tarihi tecrübesi gibi sebepler maden sularını dünya pazarlarına taşımıştır. Bu çalışmada “Sıhhate Pek Nafi ve Faidelidir” ve “Hül..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 21 (5 Sayfa)