Haber ve Duyurular

Arı Sanat Yayınevi'ne Hoşgeldiniz


Dünya Kazan Ben Gezgin / Özcan Temel

Aydın Duyurular 17/04/2018 6 0 yorum

DÜNYA KAZAN BEN GEZGİN Özcan TEMEL  Gezi yazıları Evet, damla damla biriken bu notlar,  sonuçta bir gölcüğe dönüştü; kitaplaştı. Sayfalar çevrildikçe şiirle yoğrulan paragraflarda ülkelerle ilgili kısa tarihi bilgiler; kü..

Giresun Halkevi ve Aksu Dergisi / Hilal Özkaya

Aydın Duyurular 17/04/2018 5 0 yorum

Giresun Halkevi ve BİLGİ IRMAĞI AKSU DERGİSİ Hilal ÖZKAYA  “Halkevi dergileri, çoğu yazar ve şair için bir okul olmuştur. Türk edebiyatının ünlü eleştirmenlerinden olan Fethi Naci’nin ilk yazısı Aksu’da yayınlanır. Yine zamanının tanınmış &o..

Türk İktisat Tarihinde Erzincan / Dr. Erdem Yavuz

Aydın Duyurular 17/04/2018 4 0 yorum

Türk İktisat Tarihinde Erzincan (1923-1960) Dr. Erdem Yavuz 1.Dünya Savaşı ve 1939 depremi, Erzincan’ın iktisadi yapısını derinden etkilemiş ve Erzincan’daki iktisadi hayat, uzun bir süre savaşın ve depremin gölgesinde kalmıştır. Şehrin iktisadi dinamiklerini canlan..

Kalbe Düşen Cemre / Mahmut Demirci

Aydın Duyurular 22/02/2018 31 0 yorum

Kalbe Düşen Cemre Şiirler Mahmut Demirci   Duymasınlar, kalemimin ayak sesini Ben; sessizce inmek istiyorum kelimeler yokuşundan Ve haykırmak istiyorum: paylaşacağım Hüzün diyarının kalp atışını. … Ey yar! Gözlerim cemalini seyre dalar Yıllar geçse ve..

Güneşe En Yakın Yıldızlar / Rabia Berna Tümkor

Aydın Duyurular 22/02/2018 33 0 yorum

Güneşe En Yakın Yıldızlar Peygamber (s.a.v)’in Yanı Başındaki Hanımlar Rabia Berna TÜMKOR …Ben de Âmine’nin rüyasıyla heyecanlandım. Sütoğlunu Mekke girişinde kaybettiğinde Halime ile korktum. Fatıma binti Esed ile hüzünlendim bazen. Nefise&r..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 16 (4 Sayfa)