Kargo ve Teslimat

1- arisanat.com üzerinden üye olarak veya misafir modunu kullanarak sipariş verildiğinizde, ödeme ekranında Kredi Kartı veya Bankamatik kartı ile ödeme işleminiz gerçekleşir.

2- Onaylanan ve ödemesi tahsil edilen siparişiniz hazırlanır ve faturası ile en fazla 1-3 gün içinde (hafta sonu ve resmi tatiller hariç) özel kargolar ile adresinize gönderilir.

3- Kargo ücreti sipariş ve ödeme ekranında tahsil edildiğinden, ayrıca kargo ücreti talep edilemez.

3- Sipariş verildikten sonra müşteri teslimat adresini değiştirmek istediğinde sipariş kargoya verilmediği takdir de bilgi@arisanat.com adresine sipariş numarası ile birlikte e-mail gönderilerek değiştirebilir.

4- Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

5- Teslimatta müşteri adreste yok ise kargo firması size bilgi notu bırakacaktır ve bu notla en yakın kargo şubesinden kargonuzu alabilirsiniz.

6- Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz.

7- Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

8- Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

9- Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

10- Sitemizde stok bilgileri mevcut olup stoğu tükenen eserler belirtilmektedir.

11- Özel kargoların tahmini teslimat süresi 2-7 iş günü üzerinden değerlendirildiği için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir.

12- Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.