• MEMLEKET DEĞERLERİMİZ / Recep AKIN

Memleket Değerlerimiz

Sılaya Dönüş Aslına Rücû

Recep AKIN

 

Değerli okuyucularımız,

Bu kitapla güzellikler ülkesi, cennet vatanımızın coğrafi ve doğal güzelliklerini, tarihini, kültürlerini mümkün olduğu kadar sizlere anlatmaya, yazmaya çalışacağım.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan cennet vatanımızın bu güzelliklerinin yanı sıra daha birçok özelliği bulunmaktadır. Ülkemiz insanlığın ve dinlerin ortak merkezi olan bir coğrafyada bulunması nedeniyle farklı açılardan kültür merkezi konumundadır.

Takdir edersiniz ki ülkemizin değerlerinin tamamını eserimize sığdırmak mümkün değildir. Birçok alanda sahip olduğumuz birikime rağmen değerli hemşerilerimizin bir kısmı ülkesinde olan güzellikleri unutarak, ciddiye almamaktadır. Avrupa hayranlığı nedeniyle cennet vatanlarındaki tatil yerlerini bilmemekte veya unutmaktadırlar. Deniz, yayla veya kültürel gezilerini rahatlıkla yapabilecekleri yerler varken yaşamlarını yurt dışında geçiren bu memleketin öz evlatları bulunmaktadır.

Şanlı tarihimize baktığımızda, şu anda ziyaret dahi etmediğimiz topraklarımız hangi şartlarda  bize vatan olarak emanet edilmiştir? Bizler tarihimizi bilmezsek, bizlere emanet edilen coğrafyamızı gelir başkaları çizer.

Bunun için ülkemizin 81 il ve ilçesinde görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken yerler hakkında kısaca bilgi vermeye çalıştık...

En iyisi okumak, okumadan olmuyor

“İstikbal göklerde olsa da diriliş köklerdedir.”

Yorum Yap

Dikkat: Ürün fiyatlarını görmek için oturum açın ya da kayıt olunuz!

MEMLEKET DEĞERLERİMİZ / Recep AKIN

  • Yazar: Recep Akın
  • Ürün Kodu: 9786257018203
  • Stok Durumu: 25
  • 35,00TL
  • 23,00TL


Mevcut Seçenekler:

Adet

Benzer Ürünler

GİRESUN YİĞİTLER MEKANI / Recep AKIN